Speellijst Pie in the Sky

OKTOBER 2020

31 OKT Heusden-Zolder  België – CC de Muze  – www.muze.be

30 OKT Ternat – België  – CC de Ploter – www.ccdeploter.be

30 OKT Ternat – België  – CC de Ploter  – besloten schoolvoorstelling

13 OKT Bilzen– België – CC de Kimpel – besloten schoolvoorstelling

13 OKT Bilzen– België – CC de Kimpel – besloten schoolvoorstelling

10 OKT Evergem– België –CC Evergem – www.evergem.be/cultuur


JUNI 2020

6 JUN Almere – Festival ENTER  –  www.cultureelcentrumcorrosia.nl/enter-almere-haven

5 JUN Overijse – België – CC den Blank  – www.denblank.be


MEI 2020

16 MEI Apeldoorn – Festival Maaiveld  – www.maaiveldfestival.nl

15 MEI Apeldoorn – Festival Maaiveld  –  www.maaiveldfestival.nl


JANUARI 2020

26 JAN Houten – Theater aan de Slinger – aandeslinger.nl

26 JAN Houten – Theater aan de Slinger – aandeslinger.nl

23 JAN Amsterdam – Theater Bellevue – theaterbellevue.nl

23 JAN Amsterdam – Theater Bellevue – besloten schoolvoorstelling

22 JAN Amsterdam – Theater Bellevue – theaterbellevue.nl

21 JAN Amsterdam – CREA Theater – besloten schoolvoorstelling

16 JAN Lommel – België – CC De Adelberg – besloten schoolvoorstelling

14 JAN Amstelveen – Cultuurcentrum VU/Griffioen – griffioen.vu.nl

9 JAN Zoetermeer Stadstheater Zoetermeer – stadstheater.nl

8 JAN Gouda – Goudse Schouwburg – goudseschouwburg.nl

4 JAN Purmerend – Theater de Verbeelding – theaterdeverbeelding.nl


NOVEMBER 2019

29 NOV Hoofddorp – Schouwburg de Meerse – demeerse.nl

28 NOV Amersfoort – Theater de Lieve Vrouw – lievevrouw.nl

23 NOV Heerenveen – Posthuis Theater – posthuistheater.nl

22 NOV Oosterhout – Theater de Bussel – theaterdebussel.nl

17 NOV Rotterdam – Maaspodium – maastd.nl

7 NOV Leidsche Rijn – Podium Hogewoerd – podiumhogewoerd.nl


OKTOBER 2019

26 OKT Haarlem – Toneelschuur – toneelschuur.nl

25 OKT Haarlem – Toneelschuur – toneelschuur.nl

24 OKT Amsterdam – Bijlmerparktheater – bijlmerparktheater.nl

20 OKT Tilburg-De Nieuwe Vorstwww.festivalcircolo.nl

19 OKT Tilburg-De Nieuwe Vorst- www.festivalcircolo.nl

11 OKT Leiden – Theater Ins Blau – theaterinsblau.nl


SEPTEMBER 2019

28 SEP Den Haag – Korzo – korzo.nl

26 SEP Heerhugowaard – Cool Kunst en Cultuur – coolkunstencultuur.nl

25 SEP Hoorn – Schouwburg het Park – hetpark.nl

19 SEP première Amsterdam – Theater de Meervaart – meervaart.nl

18 SEP try-out Amsterdam – Theater de Meervaart – meervaart.nl

18 SEP Amsterdam – Theater de Meervaart – besloten schoolvoorstelling

8 SEP preview Zwolle – Stadsfestival – https://theaterfestival.info/stadsfestival-zwolle

7 SEP preview Den Haag – Korzo – UITnach – korzo.nl

6 SEP preview Hoorn-Schouwburg het Park- hetpark.nl


AUGUSTUS 2019

10 AUG preview Venlo -De Maaspoort theater&events – zomerparkfeest.nl

9 AUG preview Thorn-Limburgfestival – https://www.limburgfestival.nl


JULI 2019

4 JUL preview Vlissingen – Festival Onderstroom – festivalonderstroom.nl

5 JUL preview Vlissingen – Festival Onderstroom – festivalonderstroom.nl

6 JUL preview Vlissingen – Festival Onderstroom – festivalonderstroom.nl

7 JUL preview Vlissingen – Festival Onderstroom – festivalonderstroom.nl


JUNI 2019

28 JUN preview Drachten – Simmerdeisfestival – simmerdeis.nl

 

EERDERE VOORSTELLINGEN