Speellijst Pie in the Sky

JUNI 2019
28 JUN preview Drachten – Simmerdeisfestival – simmerdeis.nl


JULI 2019
4 t/m 7 JUL preview Vlissingen – Festival Onderstroom – festivalonderstroom.nl


AUGUSTUS 2019
9 AUG
 preview Thorn-Limburgfestival – https://www.limburgfestival.nl
10 AUG preview Venlo -De Maaspoort theater&events – zomerparkfeest.nl


SEPTEMBER 2019
6 SEP
 preview Hoorn-Schouwburg het Park- hetpark.nl
7 SEP preview Den Haag – Korzo – UITnach – korzo.nl
8 SEP preview Zwolle – Stadsfestival – https://theaterfestival.info/stadsfestival-zwolle
18 SEP try-out Amsterdam – Theater de Meervaart – meervaart.nl
19 SEP première Amsterdam – Theater de Meervaart – meervaart.nl
25 SEP Hoorn – Schouwburg het Park – hetpark.nl
26 SEP Heerhugowaard – Cool Kunst en Cultuur – coolkunstencultuur.nl
28 SEP Den Haag – Korzo – korzo.nl


OKTOBER 2019
11 OK
T Leiden – Theater Ins Blau – theaterinsblau.nl
19 OKT Tilburg-De Nieuwe Vorst- www.festivalcircolo.nl
20 OKT Tilburg-De Nieuwe Vorst- www.festivalcircolo.nl
24 OKT Amsterdam – Bijlmerparktheater – bijlmerparktheater.nl
25 OKT Haarlem – Toneelschuur – toneelschuur.nl
26 OKT Haarlem – Toneelschuur – toneelschuur.nl


NOVEMBER 2019
7 NOV
 Leidsche Rijn – Podium Hogewoerd – podiumhogewoerd.nl
17 NOV Rotterdam – Maaspodium – maastd.nl
22 NOV Oosterhout – Theater de Bussel – theaterdebussel.nl
23 NOV Heerenveen – Posthuis Theater – posthuistheater.nl
28 NOV Amersfoort – Theater de Lieve Vrouw – lievevrouw.nl
29 NOV Hoofddorp – Schouwburg de Meerse – demeerse.nl


DECEMBER 2019
DEC
 Vlissingen – Wonderstroom/Cultuurwerf – festivalonderstroom.nl


JANUARI 2020
4 JAN
 Purmerend – Theater de Verbeelding – theaterdeverbeelding.nl
8 JAN Gouda – Goudse Schouwburg – goudseschouwburg.nl
9 JAN Zoetermeer Stadstheater Zoetermeer – stadstheater.nl
14 JAN Amstelveen – Cultuurcentrum VU/Griffioen – griffioen.vu.nl
16 JAN België
22 JAN Amsterdam – Theater Bellevue – theaterbellevue.nl
23 JAN Amsterdam – Theater Bellevue – besloten schoolvoorstelling
23 JAN Amsterdam – Theater Bellevue – theaterbellevue.nl
25 JAN Drachten – Schouwburg de Lawei – lawei.nl
26 JAN Houten – Theater aan de Slinger – aandeslinger.nl

 

EERDERE VOORSTELLINGEN